V sobotu 07.09.2019 sme sa zúčastnili Klubovej výstavy v Kamennom Mlyne, ďakujeme Slovakia Moloss Club za vrúcne privítanie. Posudzovateľom bol Sergej Vanža (SK). Bambi Slnečný Lúč - V1, CAC, BOB a Klubový víťaz 2019.

 

Zúčastnili sme sa dvojdňovej výstavy v Nowom Targu, kde naša Buchta (JCh.Bubble Illimon) získala obidva dni V1,CWC a BOS. Sme na ňu veľmi pyšní, nakoľko bola najmladšia fenka a jediná, ktorá získala ocenenie Výborná. Ďakujeme rozhodcom Monika Kozlowska a Tomasz Borkowski z Poľska.

V nedeľu 30.06.2019 sa konali dve výstavy v Krakowe, Medzinárodná pre Bambi Slnečný Lúč a národná pre skupinu 2.FCI - Bubble Illimon. Bambi získala V1,CAC,BOB a Bubble V1 / 3, CAC !!!

 

V nedeľu sa naša Bambi zúčastnila Národnej výstavy psov v maďarskom Zalaegerzegu, kde získala V1,CAC a BOB od pána rozhodcu Lázsla Erdosa s krásnym posudkom. :-) v záverečných súťažiach sa umiestnila ako BEST IN SHOW Neuznané plemená FCI na 1.mieste!

   

Buchta súťažila v triede strednej a v sobotu získala od p. M.Benkovského VD 1, v nedeľu V1,CAC od p. M.Priehodu.

 

Naša Bambi v triede otvorenej získala V1,CAC,BOB. Rozhodcom bol pán Miroslav Václavík,CZ.

V nedeľu 24.03.2019 sme sa zúčastnili FCI výstavy v Salgotarjáne, kde naša Bambi získala titul V1,CAC,BOB a pani posudzovateľkou bola Zsuzsana Balogh (HU). Naša Buchtička sa zúčastnila taktiež v triede mladých získala V2 zo 4 sučiek, rozhodcom bol pán Erdosz Lázslo :-)

Od februára 2019 naša stanica je oficiálne registrovaná v Číne! Bambi takisto dostala rodokmeň z Čínskej kynologickej únie s logom FCI, a odteraz je ozasjtným Chongqing dogom :-) Veľmi sa tešíme! Výstavné dobrodružstvá môžu začať..

Na Národnej výstave v Bratislave, 24.02.2019 Buchta ukončila svoj titul Slovenská šampiónka mladých. Taktiež získala V1,CACJ z 3 mladých sučiek. Ďakujeme rozhodcovi Sergei Vanža!

Posledná tohtoročná výstava pre našu Buchtu bola v Nitre, kde oba dni sa umiestila Výborná 2 z 5 feniek.  Buchta bola najmladšia fenka a sme na ňu veľmi pyšní :)

Na špeciálnej výstave v Budči sa zúčastnila Buchta (Bubble Illimon) v triede dorastu, kde získala známku Veľmi nádejná 1. Ďakujeme pánovi rozhodcovi Dušan Paunovič (SRB)

Na klubovej výstave v Budči sa zúčastnila naša dorastenkyňa Buchta (Bubble Illimon), ktorá v triede dorast získala známku Veľmi nádejná 1 a neskôr BIS puppy 2. Ďakujeme pani rozhodkyni Linde Volárikovej!

Od júla 2018 sa môžu zúčastniť registrácie plemena Chongqing Dog v Číne aj psy v EU,Rusku a USA. Dňa 1.8. sme poslali žiadosť so vzorkou krvi do Číny na adresu Čínskej Kynologickej Únie, ktorá dorazila 8.8.2018. Momentálne čakáme na vyjadrenie CKU. Keď Bambi obdrží rodokmeň, začneme registráciu nášho prvého vrhu takisto v Číne. Držte palce :-)

 

Dňa 26.06.2018 sa narodil historicky prvý vrh Chinese Chongqing Dog na Slovensku. 6 šteniatok (3 psíkovia a 3 sučky). Šteniatka sú v srnčej červenej a mahagónovo červenej farbe. Rodičia oboch šteniatok sú pôvodom z Číny (otec import Čína, matka narodená v Rusku po oboch čínskych rodičoch). V prípade otázok či záujmu o šteniatko na výstavy alebo len na maznáčika nás neváhajte kontaktovať.


 
Tvorba stranek pro chovatele